Dlouhá životnost, vysoká kvalita bydlení

Jestliže jste se rozhodli stavět si nový dům a je pro vás důležitá rychlost jeho výstavby, volte druh dřevostavby. Stěhovat se můžete okamžitě po dokončení.
Realizace je v tomto případě rychlejší a důvodů je několik. Obecně ale hlavní důvod je ten, že stavba se skládá jako skládačka, takže manipulace s materiálem je snazší a jednodušší, takže je možnost se stěhovat již za pár týdnů. Škarohlídové budou tvrdit, že nemůžete čekat dlouhou životnost takové stavby, ale je nutné si uvědomit některé podrobnosti. Co se trvanlivosti stavby týče, je pravdou, že je nižší, než u zděného typu domu, nicméně neznamená to, že například po 50 letech vám dům spadne a nebude obyvatelný. Není tomu tak. Na životnosti dřevostavby se podílí mnoho faktorů, kdy základním je, jak kvalitně byl provedený projekt, užití správné technologie i samotných postupů apod. Každopádně jako důkaz životnosti budiž vám různé historické sruby a jiné dřevěné stavby.

S námi se malé životnosti neobávejte

Dřevostavby od nás splňují všechny nároky a podmínky, které mají mít. Nemusíte mít strach, že půjde o promrhanou investici. Využijte naše služby, my vás o tom přesvědčíme.